Najobľúbenejšie polohy medzi mužmi? Týchto 6 rozhodne víťazí!

Na priebeh sexuálneho styku a dosiahnutie intenzívneho a uspokojivého orgazmu majú vplyv aj sexuálne polohy. Správna pozícia dokáže mužovi sprostredkovať vizuálnu erotickú stimuláciu pohľadom na partnerku, umožniť jeho penisu zdravé stoporenie a kombináciou techniky a pohybov ho maximálne sexuálne stimulovať a dráždiť.

Na oživenie môžu pomôcť aj rôzne sexuálne pomôcky. Voľte však známe obchody, ktoré majú sortiment len od overených výrobcov a dodávateľov. Ak nakupujete online a chcete aj ušetriť, neprehliadnite zľavové kódy pre isexshop na stránkach zlavovy-kod.sk, kde sú zľavy pre stovky známych obchodov.

Poloha jazdkyne

Prvou a zrejme podľa reakcií mužov aj najviac obľúbenou polohou je poloha na koníka, čiže poloha jazdkyne. Muž si jednoducho iba ľahne na posteľ alebo sadne na stoličku či do kresla, žena si kľakne alebo sadne na neho a potom stačí už len prirážať. Pri tejto polohe si muž užije skvelý sex a žena zas kontrolu nad orgazmom.

Poloha zozadu

Pri tejto polohe, ktorá sa inak nazýva aj ako poloha na psíka, má práve naopak, muž najviac kontroly. Žena kľačí na kolenách a dlaniach, muž si kľakne za ňu a môže začať prirážať. Táto pozícia je veľmi obľúbená nielen kvôli maximálnemu prieniku penisu do pošvy, ale aj kvôli vizuálnej stimulácii muža pohľadom na ženské pozadie.

Poloha labuť

Pozícia labute je ideálna pre muža aj ženu kvôli možnosti dosiahnuť intenzívny orgazmus. Muž si ľahne na posteľ, žena si mu ľahne oproti a čiastočne bokom do lona. Zakloní sa, oprie dlaňami o posteľ a zasunie jeho penis do vagíny. Pri správnom uhle dosiahne muž skvelý orgazmus a zároveň môže žene dráždiť jej bod G.

Poloha motýľ

Pri tejto polohe budete potrebovať posteľ alebo stôl. Žena si ľahne chrbtom na ich okraj, muž k nej pristúpi v stoji a ona zdvihne svoje nohy do výšky. Roztiahne ich ako motýlie krídla a položí ich na mužove ramená. Výhodou polohy je, že okrem hlbokej penetrácie môže muž rukami dráždiť aj klitoris.

Misionárska poloha

Mnohí považujú misionársku polohu za nudnú, ale mužom sa páči. Nie je to síce extrémne zaujímavá poloha, ale je účinná. Ak chce muž mať kontrolu, no zároveň hľadá niečo fyzicky pohodlnejšie, nie je nič ľahšie, ako si ľahnúť na partnerku a jemnými pohybmi dosiahnuť vyvrcholenie.

Poloha v stoji

Poslednou pozíciou, ktorá sa páči nie len mužom ale aj ženám, je pozícia v stoji. Najčastejšou je poloha zozadu, kde sa žena predkloní a muž do nej prenikne zozadu. Druhou veľmi využívanou alternatívou je poloha spredu, kedy žena zdvihne jednu nohu, ohne ju v kolene a položí na bok či zadok muža.

Foto: unsplash.com

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!