Cyklus rastu vlasov je vždy rovnaký. Pomaly začnú rásť a postupne sa dostávajú do fázy pokoja. Nakoniec vždy vypadnú. Čím sú muži starší, tým viac im vypadávajú vlasy, prípadne im aj šedivejú. Mnohí majú z toho komplexy, snažia si pomôcť rôznymi prípravkami alebo procedúrami. Prečo sa nebáť vypadávania vlasov a aké to má výhody?

Muži a plešatenie – prečo sa nebáť straty vlasov? (Foto: unsplash.com)

Pre mužov sú vlasy rovnako dôležité ako pre ženy. Keď ich má muž upravené, pôsobí to elegantne a je vidieť, že sa o seba stará. Horšie je to vtedy, keď už začnú vypadávať a nedá sa tomu nijako predísť. Možno ste nad tým tak nikdy nepremýšľali, no aj plešatenie má svoje výhody. Prvou je, že môžete vyhodiť všetky šampóny, hrebene, prípravky na rast vlasov alebo ich styling. Ak už je pre vás plešatenie neznesiteľné, tak si všetky vlasy ohoľte a zbavíte sa všetkých spomínaných povinností. Zároveň s tým, že tieto prípravky prestanete používať, tak ušetríte peniaze.

S holou hlavou sa spája aj to, že sa nemusíte neustále trápiť tým, či vám niekde vlas stojí alebo máte vlasy už príliš dlhé, takže sa s nimi nedá nič urobiť. Holohlaví chlapi pôsobia sebavedomejšie, dominantnejšie a sú viac sexy. Rovnako je to aj s plešinou. Vďaka nej budete pôsobiť tak, že už ste si niečo prežili, máte dostatok skúseností a pre ženy ste príťažlivejšími.

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!