Zásady pre bezpečné milovanie v sprche či vo vani

Ak ste to ešte neskúšali, tak v tom prípade určite prichádzate o veľa. Milovanie v sprche je jeden z najvzrušujúcejších zážitkov, aké pri milovaní môžete zažiť. My vám poradíme ako na to, aby to bolo bezpečné.

Ako začať?

Ešte pred tým ako začnete, môžete si zapáliť pár aromatických sviečok pre pozdvihnutie nálady a lepšiu relaxáciu. Tiež myslíte na to, že je dobré, aby ste mali vždy po ruke pripravený lubrikačný gél. Ten by mal byť, pochopiteľne, vodeodolný.

Predohra

Keď ste si pripravili prostredie – kúpeľňu – na romantiku, postavte sa pod sprchu a pustite teplú vodu. Na špongiu naneste sprchový gél a navzájom sa začnite umývať. Prejdite každučké miesto pokožky, nevynechajte ani centimeter. Hlaďte sa aj na tých najintímnejších miestach. Potom môžete pokračovať aj orálnym sexom.

Určite si často dávate pozor, aj keď ste v kúpeľni sami, aby ste sa nepošmykli. Asi najlepšia poloha v sprche, ktorú si môžete najviac užiť, je v stoji (zozadu ale i spredu tvárou v tvár). Ak máte väčšiu vaňu alebo sprchu, určite to skúste aj zozadu.

Foto: unsplash.com

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!