5 osvedčených rád, ako sa stať skutočným alfa samcom

Mnohí muži si myslia, že z nich alfa samcov spraví drsné správanie a násilné presadzovanie si svojho názoru, a tiež napríklad vyvyšovanie sa nad iných mužov. Alfa samec taký ale nemusí byť, pretože má prirodzenú autoritu. Najdôležitejšie je, že ženy priťahuje oboma pólmi mužnosti, takže ako tou drsnejšou, tak aj tou charizmatickou.

Rozhodujte

Ak si žena hľadá alfa samca, tak v tom prípade chce vodcu. Nehľadá samozrejme žiadneho autokrata ani surovca, no skôr niekoho, kto sa nebojí rozhodovať. Najlepšie sa to prejaví v bežnom živote, napríklad pri voľbe, kam ísť, čo si dať na večeru a podobne. Snažte sa samozrejme vytušiť aj to, o čo má žena záujem.

Dbajte na zovňajšok

Nemusíte byť hneď modelom, no imidž je veľmi dôležitý, pretože ním vysielate prvý signál o tom, kto ste a zároveň o tom, či sa o seba viete postarať. Podľa vášho vkusu si zvoľte štýl obliekania, ale pozerajte na správny strih, buďte vždy upravený a snažte sa niečím odlíšiť.

Majte šarm a charizmu

Pri prvom verbálnom kontakte sú najdôležitejšie charizma a šarm. Pravdou je, že ženy milujú vtipných mužov. Považujú ich za šarmantných a charizmatických. Majte zmysel pre humor, nehovorte vždy o všetkom iba vážne, ale berte veci aj z nadhľadu.

Buďte romantik

Nemáme na mysli žiadne filozofické výlevy, nekonečné romantické prechádzky a neustále obdarovanie darčekmi. Skúste ženu občas prekvapiť kvetom a pomôžte jej napríklad s dverami.

Budujte mužnosť

Hormón testosterón je veľmi dôležitý a preto je dôležité hladinu podporovať cez rôzne stimulanty. Môže ísť o rastlinné čaje, prípadne o špeciálne prípravky s prírodným zložením.

Foto: unsplash.com

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!