Moderná a spoľahlivá ochrana kolies auta

Moderná a spoľahlivá ochrana kolies auta

Pri kúpe nového automobilu majú kolesá a disky vynikajúci vzhľad, pretože sú nové a ošetrené špeciálnymi zmesami. Realita je ale taká, že kvôli zvláštnostiam našich ciest a poveternostných podmienok sa môžu tieto dôležité časti vozidla veľmi rýchlo zašpiniť a dokonca aj poškodiť. Ako týmto situáciám predísť?

Dobrým riešením je, ak na auto a pre lepšie výsledky nainštalujete špeciálne, pevné plastové lemy blatníkov. Prípadne si kúpite nové lacné a pritom kvalitné puklice.

Moderná a spoľahlivá ochrana kolies auta
Moderná a spoľahlivá ochrana kolies auta (zdroj: unsplash.com)

Negatívne faktory ovplyvňujúce stav vozidla a kolies

Aj keď nedôjde k výraznému mechanickému poškodeniu, kolesá sa môžu rýchlo stať nepoužiteľnými. Príčinou môže byť veľmi veľa faktorov, kde k tým najčastejším s najsilnejším vplyvom patria:

• vystavenie vlhkosti,
• korózia,
• vystavenie soliam a iným agresívnym látkam.

Preto je potrebné myslieť na preventívne opatrenia, aby si auto zachovalo po dlhú dobu pôvodný vzhľad kolies, ktorým podporujete nielen pohodlie, ale aj bezpečnosť pri jazde. Nanesenie ochranného náteru alebo výber správnej puklice vás napokon bude stáť oveľa menej ako nákup nových zliatinových kolies.

Výhody ochrany disku a kolesa

Ochrana kolies automobilov je preventívne opatrenie, ktoré ich spoľahlivo chráni pred koróziou, mechanickými, tepelnými, chemickými a inými poškodeniami. Vďaka moderným prostriedkom je možné dosiahnuť vynikajúci vzhľad, zvýšenie stupňa odolnosti proti opotrebovaniu a výrazný vodoodpudivý efekt.

V súčasnosti existuje veľa moderných a účinných spôsobov takejto ochrany všetkých typov diskov pred rôznymi negatívnymi vplyvmi. Tie obsahujú:

• nanokeramický povlak,
• ochranu tekutým sklom,
• aplikáciu špeciálnych voskov.

Určite sem spadajú aj spomínané puklice v tej najlepšej kvalite alebo plastové lemy blatníkov, ktoré spolu s ďalšími dôležitými prvkami auta nájdete na vtvauto.sk

Komerčný článok

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!