Symbol solídnosti, dokonalého a vždy čistého interiéru auta

Symbol solídnosti, dokonalého a vždy čistého interiéru auta

Nielen domácnosť, ale aj interiér auta chceme mať vždy čistý a krásny. Pri neustálom nastupovaní a vystupovaní je to ale náročné, pretože nečistoty a prach z topánok sa do interiéru prenášajú veľmi jednoducho a rýchlo. Gumené rohože do auta môžu problém takéhoto znečistenia vyriešiť.

Symbol solídnosti, dokonalého a vždy čistého interiéru auta
Symbol solídnosti, dokonalého a vždy čistého interiéru auta (zdroj: unsplash.com)

Dnes sú kvalitné gumené rohože do auta výrazne obľúbenejšie ako klasické koberce s vlasmi. A vôbec to nie je prekvapujúce.

Na rozdiel od klasiky nie je predsa guma schopná absorbovať vlhkosť a skrývať prach i nečistoty, ktoré si vodič a spolujazdci ani nevšimnú. Gumené rohože sú schopné zadržať nečistoty za prítomnosti špeciálneho reliéfneho prevedenia. Aj pri silnom zanesení ich jednoducho vyčistíte obyčajnou vodou. Výhod majú oveľa viac.

Gumené vaničky do kufra a rohože

Štandardne sú tieto dôležité ochranné prvky interiéru vozidla vyrobené v čiernej farbe, pre európsku normu by ich hrúbka nemala byť ale väčšia ako jeden a pol centimetra.

Ako spoľahlivá surovina na ich výrobu sa používa vysoko kvalitná pružná guma z prírodného kaučuku odolná proti opotrebovaniu, vďaka čomu je ich použitie čo najpohodlnejšie za akýchkoľvek poveternostných a klimatických podmienok.

Pevné gumené vaničky do kufra alebo rohože vyrobené z tohto materiálu neuvoľňujú do atmosféry škodlivé látky, chýba im aj ostrý nepríjemný zápach, ktorý je obzvlášť citeľný v horúcom letnom počasí.

Ako sme už spomínali, nemusíte tieto doplnky ani špeciálne čistiť, stačí ich len opláchnuť vodou, umiestniť na slnko a nechať vysušiť. Vybrať si môžete rohož alebo vaničku pre konkrétny model auta aj podľa veľkosti.

A pokiaľ ich toto leto oceníte nielen pri ceste na dovolenku, odporúčame vám navštíviť stránku naauto.sk, kde nájdete pre svojho štvorkolesového miláčika všetko dôležité.

Komerčný článok

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!