4 interiérové prvky, ktoré musí mať každá mužská domácnosť

Je úplne jedno, či zariaďujeme staromládenecký byt, či spoločnú domácnosť. Každý muž potrebuje svoj intímny priestor, aby sa cítil ako doma. Mnohé vzťahové veci sa dajú vtesnať pod kompromisy, ale mužský svet v jednej domácnosti pod ne určite nepatrí. Je potrebné rátať s tým, že niektoré veci jednoducho patria k mužovi a bez nich mu byt nikdy nebude vlastný.

Herný priestor

Je potrebné zvyknúť si naň. Muži potrebujú svoje videohry, šípky, iné hry, technické novinky alebo tiež aj robotické hračky. Preto čoraz viac tvorcov týchto elektrických hračiek pre dospelých dáva aj kvalitné dizajnové prevedenie. Robia to preto, aby zapadli do interiéru čo možno najmenej nápadne, poprípade aby svietili ako skutočné ozdoby bývania a tak uspokojili aj predstavy žien o zariadení obývačky.

Vychytávky a príbehy

Umelecké diela ženskému oku polahodia, no muži potrebujú, aby umenie, ktoré domov dotiahnú malo aj istú pridanú hodnotu. Ňou je možnosť chváliť sa vecou pred každou návštevou. Muži sú tak omnoho náchylnejší investovať aj do predražených kúskov, ktoré jednoducho majú čo povedať. Sila slávnych dizajnérov, nábytok z dreva indických lodí, nádobka, ktorú vyvaľkali z hliny kmene v amazonskom pralese. Áno, aj s takýmito kúskami musíte počítať v byte s mužom.

Športové potreby

Každý muž ich chce a hoci neskôr častokrát rotoped slúži ako trocha pridrahý stojan na oblečenie, je súčasťou bytu, kde muž trávi svoj voľný čas. Činky, hrádza, poprípade multifunkčné cvičiace nástroje. Ak aj muži v interiéri necvičia, chcú mať aspoň pocit, že k tomu už majú blízko. Ak nakupujete online, viete ušetriť. Obľúbené sú SportObchod zľavové kódy či kupóny pre inSPORTline. Na stránkach https://www.kuponyzdarma.sk/ sú ich tisíce a ušetríte tak pri každom nákupe cez internet.

Nástenka inšpirácií

Môžete tomu hovoriť nástenka snov, alebo priestor snílka. Na písacom stole v rámiku, v obývačke na stene, alebo miesto obrazu aj kdesi v chodbe. Mužov inšpirujú krásne autá, ženy, akty, krajiny. Preto je viac ako isté, že vždy bude chcieť niečo z tejto zbierky zakomponovať do bytu. Muži potrebujú výzvy, a preto sa radi obklopujú vizuálnymi podnetmi, ktoré im pomôžu ráno vstať z postele a začať si ho naplno užívať. Alebo sa aspoň pokochať peknými tvarmi ženy vyobrazenej na umeleckom akte.

Foto: unsplash.com

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!