3 TOP exotické destinácie na dovolenku počas zimných mesiacov

Hľadáte ideálnu destináciu na dovolenku v decembri alebo januári? Klasické krajiny ako Chorvátsko alebo Taliansko neprichádzajú v úvahu a treba hľadať niekde ďalej. Prečítajte si naše tipy na dovolenkové destinácie, ktoré sú najkrajšie práve počas zimných mesiacov.

3 TOP exotické destinácie na dovolenku počas zimných mesiacov (Foto: unsplash.com)

Mexiko

Pomerne dlhý let, no krajina, ktorá určite stojí za návštevu. Reč je o Mexiku a jeho bohatej kultúre, nádherných pieskových plážach, azúrovom mori. Najobľúbenejšou destináciou je Cancún. Okrem pláží má aj bohatý nočný život a zábavné parky. V tejto časti sa nachádza aj bohatý morský svet s možnosťou potápania. Je to ideálna dovolenka pre mladé páry, na svadobnú cestu aj pre rodiny s deťmi. Užijete si množstvo slnka, tepla a zážitkov.

Maldivy

Klasika, na ktorú sa raz chceme ísť pozrieť všetci. Maldivy sú typické malými ostrovmi a drevenými domčekmi na vode. Máte možnosť vidieť podmorské živočíchy, krásnu prírodu a typické azúrové more s bielym pieskom. Dovolenka na Maldivách nie je tak pestrá, ako napríklad v iných krajinách. Preto je vyslovene určená na relax a odporúčame ju aj pre rodinky s bábätkom.

Spojené arabské emiráty

SAE sú zhmotnením luxusu, veľkomesta, zábavy, chutných reštaurácií a horúceho počasia. Do tejto krajiny sa oplatí pricestovať vtedy, ak chcete zažiť dovolenku plnú dobrodružstiev. Stále sa budete mať na čo pozerať a vyskúšať by ste mali aj výlet do púšte. Namiesto ležania na pláži si skôr užijete nakupovanie v tých najluxusnejších obchodoch. Tento typ dovolenky je vhodný skôr pre bezdetné páry alebo mladých ľudí, ktorí hľadajú nové zážitky.

Ak už riešite rovno letenky a ubytovanie, spoznajte rady ako ušetriť na ubytovaní Booking. Využite zľavové kódy a ušetrite čo najviac.

Close

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!